09Jul
2019
0

Wycieczka szkolna 13/07/19

Zbiórka 9.15, wyjazd około 9.30.
Miejsce zbiorki: Plas Ty Draw, Ty-Draw Rd, Lisvane, Cardiff CF23 6XL.
Tak, jak wspominaliśmy w sobotę, nie możemy użyć parkingu Cyncoed Campus, bo główny wjazd jest zamknięty. Znaleźliśmy to miejsce, może troche oddalone, ale to szeroka, spokojna i mało używana droga, przy której zatrzyma się bezpiecznie autokar i samochody rodziców. Proszę sprawdzić Google maps i wyjechać wcześniej, żeby nie było problemu.
Powrót około 16:00 w to samo miejsce. Prosimy sprawdzać telefony po południu, w razie przyspieszenia lub spóźnienia.
Wyglada na, ze pogoda będzie nadal wspaniała, prosimy dać dzieciom stosowna ochronę słoneczna, dobre buty, jedzenie i picie (najlepiej butelki wielokrotnego użytku). Pieniadze, jeśli koniecznie trzeba, państwo najlepiej znacie swoje dzieci, ale kadra nie bierze odpowiedzialności za zgubione monety
Do zobaczenia